Zamówienie i dostawa

Zamówienie i dostawa

 

 1. Zamówienia można składać: 
  • Za pomocą sklepu internetowego
  • Poprzez e-mail: biuro@rokapil.pl rokapil@wp.pl przy czym w celu realizacji zamówienia zamawiający zobowiązany jest podać dane osobowe, dane adresowe oraz numer kontaktowy.
 2. Zamówienia składane za pomocą sklepu realizowane będą dopiero po otrzymaniu potwierdzenia na e-mail podany podczas składania zamówienia.
 3. Niepoprawnie wypełniony formularz bądź e-mail z zamówieniem, w którym nie będą podane pełne wymagane dane, nie będzie realizowany.
 4. Wszystkie ceny produktów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie a także wprowadzanie i odwoływanie akcji promocyjnych, przy czym ceną obowiązującą dla klienta jest cena widniejąca przy produkcie w momencie zamówienia towaru.
 6. Do każdego zamówienia (ceny towaru/bądź towarów) doliczane są koszty przesyłki zgodnie z wybranym sposobem realizacji zamówienia.
 7. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon bądź fakturę (na życzenie klienta).
 8. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.
 9. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Okres ten wydłuża się w przypadku płatności przelewem, ponieważ zamówienie realizowane jest w momencie, gdy pieniądze za towar wpłyną na nasze konto bankowe.
 10. Cennik umieszczony w sklepie internetowym silnik-kosiarki.pl nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producenta, dlatego też, nie gwarantujemy Państwu pełnej dostępności produktów zawartych w cenniku.
 11. W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia miałby ulec wydłużeniu np. w związku z brakiem towaru na magazynie, wówczas klient zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji drogą mailową bądź telefoniczną.
 12. Na terenie całej Polski dostarczenie towaru następuje na koszt Kupującego za pośrednictwem firmy InPost lub firmy kurierskiej DPD.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl