Zamówienie i dostawa

Zamówienie i dostawa


 1. Zamówienia można składać:
  • Za pomocą formularza zamówień dostępnego na platformie sklepu pod adresem http://www.silnik-kosiarki.pl.
  • Poprzez e-mail: biuro@silnik-kosiarki.pl przy czym w celu realizacji zamówienia zamawiający zobowiązany jest podać dane osobowe, dane adresowe oraz numer kontaktowy.
 2. Zamówienia składane za pomocą formularza zamówień dostępnego na stronie sklepu realizowane będą dopiero po otrzymaniu potwierdzenia. W celu dokonania potwierdzenia zamówienia należy „kliknąć” na link wygenerowany przez system i przesłany na podany przez Państwa adres e-mail.
 3. Niepoprawnie wypełniony formularz bądź e-mail z zamówieniem, w którym nie będą podane pełne wymagane dane, nie będzie realizowany.
 4. Wszystkie ceny produktów podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 5. Sklep zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów znajdujących się w ofercie a także wprowadzanie i odwoływanie akcji promocyjnych, przy czym ceną obowiązującą dla klienta jest cena widniejąca przy produkcie w momencie zamówienia towaru.
 6. Do każdego zamówienia (ceny towaru/bądź towarów) doliczane są koszty przesyłki zgodnie z wybranym sposobem realizacji zamówienia.
 7. Na każdy sprzedany towar wystawiamy paragon bądź fakturę (na życzenie klienta).
 8. Czas realizacji zamówienia zależny jest od dostępności danego produktu w naszym magazynie lub w magazynach centralnych producentów.
 9. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi od 2 do 7 dni roboczych. Okres ten wydłuża się w przypadku płatności przelewem, ponieważ zamówienie realizowane jest w momencie, gdy pieniądze za towar wpłyną na nasze konto bankowe.
 10. Cennik umieszczony w sklepie internetowym silnik-kosiarki.pl nie jest ofertą handlową w rozumieniu prawa, a jedynie odzwierciedleniem oferty producenta, dlatego też, nie gwarantujemy Państwu pełnej dostępności produktów zawartych w cenniku.
 11. W przypadku, gdy termin realizacji zamówienia miałby ulec wydłużeniu np. w związku z brakiem towaru na magazynie, wówczas klient zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji drogą mailową bądź telefoniczną.
 12. Na terenie całej Polski dostarczenie towaru następuje na koszt Kupującego za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej DPD.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl